Blog sayfasına dön

Marka Stratejisi


Dijital teknolojinin ortaya çıkması sayesinde, markanız pazar erişiminizi genişletme konusunda sınırsız bir kapasiteye sahiptir. Marka bilinci oluşturma hizmetlerimiz, hedef kitlenizi etkilemenize ve satış rakamlarınızı artırmanıza yardımcı olur. Kurumsal kimlik çalışmaları ve branding hizmetimizle siz de markanızı daha geniş kitlelere tanıtabilir, hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz!

Branding hizmetimiz, tüketicilere etkili şekilde ulaşmak için pazarlama sanatını ve bilimini birleştirir. Hedef kitlenizi markanızla kalıcı ve anlamlı bir ilişkiye sokan duyusal bir deneyim yaratıyoruz. Akın Dizayn olarak bunu yenilikçi tasarım, iletişim ve dijital ortamlar aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Logo Tasarımı

Bir logo markanız için çok şey ifade eder. Logo tasarımınız ve renkleriniz, markanızın yüksek oranda tanınır olmasına yardımcı olan ana bileşenlerden bazılarıdır. Kuruluşunuzun kimliğini ve amacını özetleyen, temiz ve anlaşılır bir logoya sahip olmak ister misiniz? Tasarladığımız logolar, doğrudan hedef kitlenize hitap eder ve kelimeler kullanmadan insanlara kim olduğunuz ve markanızın ne hakkında olduğunu anlatır.

Web Tasarım

İşinde profesyonel ekibimiz, markanızı ve mesajınızı yansıtan bir web sitesi oluşturmak için gerekli donanıma sahiptir. Ziyaretçileri çeken, daha fazla iş yapmanıza destek olan ve şirketiniz için daha fazla görünürlük yaratan tamamen işlevsel bir platform tasarlıyoruz.

Branding

Markalaşma stratejisi söz konusu olduğunda Akın Dizayn olarak, benzersiz avantajlar vadediyoruz. Ürününüzü ya da hizmetinizi daha fazla insana pazarlamanıza yardımcı olacak branding uygulamaları ile hedeflerinize daha kolay erişmenize imkan tanıyoruz. Özgün ve günümüz tüketicilerine hitap eden bir marka kimliği elde etmek istiyorsanız, Akın Dizayn hep yanınızda!

Dijital Markalaşma

Dijital markalaşma, bir markalaşma ve marka yönetimi biçimidir. Geleneksel markalaşma kavramını alır ve dijital dünyaya çevirir. Bir markanın dijital profilini yükseltmek için dijital pazarlama stratejileriyle birlikte internetin gücünü kullanır. Dijital markalaşma uygulamalarımızda amacımız, markayı tanınır hale getirmek için interneti kullanarak marka ile pazarlanan ürünler arasında bir bağlantı oluşturmaktır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kendinizi rekabetten farklı kılmak için markanızın onu farklı kılacak bir şeye ihtiyacı var. Güçlü, benzersiz bir marka imajı, müşterilerle iyi bir ilişki kurmanın önemli bir parçasıdır. Akın Dizayn, yeni nesil kurumsal kimlik tasarım hizmetiyle de fark yaratmanıza destek olur.

Tüketicilerin Bakış Açısından Bakın

Tüketicilerin sizden neler beklediğini az çok tahmin ediyorsunuzdur. Örneğin giyim sektörünü ele alalım: Her sene moda olan giyim ürünleri vardır. Eğer siz de kendi markanız için moda olan ürünleri üretir ya da satın alırsanız, tüketici de bu durumda sizden alışveriş yapacak demektir. Bu da doğal olarak sizi direkt başarıya götürür. Markayı oluşturma kısmında tüketicilerin sizi nasıl görmesini istiyorsanız buna uygun adımlar atmanızı tavsiye ediyoruz. Tüketicilerle empati kurmak sektörünüzde daha da gelişmenizi sağlayarak markanızın başarıya ulaşmasını daha kolay hale getirmiş olur.