UI & UX

UI & UX kullanıcı ile ürün arasında bir köprü kurarak beklentilerini daha iyi karşılamasına ve yerine getirmesine yardımcı olurlar.  

Akın Dizayn

UI

Kullanıcı deneyimini maksimum düzeye taşımak, UI (kullanıcı arayüzü) geliştirmeleri ile mümkün! UI planlamaları, kullanıcılar için kolay kullanım avantajı sağlar. Yapılan rakip analizleri ile hedef kitlenizin ihtiyaçlarını belirliyor ve site ziyaretçilerinizin sitenizde karşılaşabilecekleri problemleri önceden belirleyerek çözüm odaklı stratejilerimiz ile planlamalar yapıyoruz.

Akın Dizayn
Akın Dizayn

UX

UX (Kullanıcı Deneyimi) mevcut ve potansiyel müşterilerinizin, almak istediği hizmet ile daha kolay etkileşime girmesini sağlıyor. UI ve UX hedef kitlenin deneyimini analiz eder, farklı özellikler planlanır, kullanılacak tüm unsurları belirledikten sonra size en uygun stratejiyi çizer ve hayata geçirir. Akın Dizayn ekibi olarak, kullanıcı arayüz tasarımlarını kreatif bir bakış açısıyla tasarlarken, projeleriniz için belirliyoruz. Taslak çalışmaları da gerçekleştirdiği testler ile ziyaretçilerine kusursuz deneyimler sağlayan Akın Dizayn, hedef kitlenize etkili bir şekilde hitap edeceğiniz imkanlar sunuyor.