Blog sayfasına dön

Yazılım Projeleri


Mesajınızı halka ulaştırmak, Facebook veya Twitter gibi sosyal medya araçlarından yararlanmayı gerektirir, ancak bu yeterli değildir. Sizi ya da kuruluşunuzu gerçekten temsil eden bir internet varlığı istiyorsanız, çekici, gezinmesi kolay bir web sitesine de ihtiyacınız olur. İyi tasarlanmış web sitesi, sosyal platformların aksine size içerik ve tasarım üzerinde tam kontrol sağlar. Bu, işletmenize, kuruluşunuza ya da kişisel markanıza güvenilirlik kazandırır. İşinize özel yazılım projeleri hizmeti sunan Akın Dizayn, profesyonel görünümlü, ileriye dönük bir web sitesine sahip olmanızı mümkün kılar. Üstelik ekibimiz, yalnızca web tasarım konusunda değil, farklı kategorilerde de yazılım hizmeti sağlar. Bunlar arasında proje yönetimi, video konferans, e-ticaret platformları, pazarlama otomasyonu, muhasebe, CRM, gider yönetimi, ERP sistemleri de yer alır.

Yapay Zeka Tabanlı Gelişmiş

Öğrenme ve problem çözme gibi insan zihni işlevlerini çoğaltan makineler veya bilgisayarlar yapay zeka olarak adlandırılır. Sofistike bir yapay zeka yazılımı, doğal dil işleme, bilgisayarla görme ve karar verme gibi faaliyetleri gerçekleştirmeyi amaçlar. Yapay zeka alanını anlamak ve bunu uygulamak için en güncel araçlara ve metodolojilere aşina olmak gerekir. Şirketler, büyüyen endüstri taleplerini karşılamak için ölçeklenebilir modeller oluşturabilen ve dağıtabilen yapay zeka yazılımlarına gereksinim duyar. Firmamız, yapay zeka tabanlı projeler tasarlar ve işletmeniz için benzersiz fırsatlar vadeder!

Her İhtiyaca Uygun Yazılım

Akın Dizayn, işletmelerin potansiyellerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları teknolojiyi keşfedebilecekleri, gözden geçirebilecekleri ve yönetebilecekleri yeni nesil platformlar geliştirir. Bir e-ticaret platformu, firmaların online ürün veya hizmet satışı ile ilgili tüm operasyonlarını yönetmelerini sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Gelişmiş altyapıya sahip e-ticaret platformları, müşteri, alışveriş ve ürün bilgileri gibi tüm hususların işlenmesinde, firmalara pek çok açıdan avantaj sağlar. Akın Dizayn, işlerinizi kolaylaştıran e-ticaret yazılım çözümleri konusunda da en iyi hizmeti sunar.
Proje yönetimi yazılımı, çalışanlara, yöneticilere ve ekiplere hedeflerini ve uzun vadeli projeleri yönetmede ve ayrıca bireysel görevleri koordine etmede yardımcı olur. İdeal bir proje yönetimi yazılımı, iş yüklerini yönetmek, üretkenliği izlemek ve kaynakları tahsis etmek için bir dizi araç aracılığıyla bunu gerçekleştirir. Kullanıcılar, birden fazla projeyi izlemek, bir ekibin ya da bireyin ilerlemesini takip etmek ve ekip üretkenliğini analiz etmek için gelişmiş yazılımlar tercih etmelidir. Firmamız, bu ve benzeri yazılım türlerinde de sizin için en iyisini sağlar.